Z mořských řas


  • Náramky je možné skládat do sebe a vytvořit tak jeden větší.
  • Náramky jsou úžasně pružné. Snadno se navlékají na ruku.

Éterické, jemné a těžko uchopitelné jako z mořských řas

Šperky mají jemné organické tvary, které připomínají mořské řasy. Jsou subtilní a vzhledově jednoduché. Mají krásné lehce průsvitné a perleťové barevné odstíny. Hodí se k elegantnímu oděvu i lehce neformálnímu (od blůz přes různé pletené svetry). Je vhodný pro formální či jinou společenskou událost.

O špercích Z mořských řas a kolekci Algae

Kolekce z Mořských řas je postavena na minimalismu. Základní formou jsou vymodelované jemné vlnky, které řasy připomínají. V některých případech jsou uchyceny na kovových liniích. Jemnost je vyzdvižena barevnými gradienty a lehce průsvitným a perleťovým materiálem.

Náramky jsou tvořeny pouze řasou, která se obtáčí kolem zápěstí. Jsou pružné, subtilní a dají se vzájemně spojovat a kombinovat.

Přívěsky působí vzácným elegantním dojmem. Na dráze z chirurgického drátu jsou zachyceny kousky mořských řas v menších shlucích.

Kolekce Algae je kolekce, která zahrnuje Okroužky a šperky Z mořských řas. Tato kolekce je definována organickým tvarováním, semitransparetním matným vzhledem s jemným perleťovým odleskem a vizuální lehkostí.

  • Šperky Z mořských řas vznikly jako další stupeň vývoje Okroužků. Použit byl stejný materiální základ a podobný styl modelování.
  • Výrobky obsahují vzduchové bublinky, které nejsou závadou. Vytváří organický vločkový efekt.
  • Výrobky reagují na UV světlo, pod jeho vlivem září (pak i jeho nositelky).
  • Hlavní použitý materiál: Polymerová hmota, tajné ingredience, chirurgická ocel.
  • Vyrobeno ručně v České republice.

This post is also available in: EnglishRelated Works