Blog

Místo, kde to žije! Novinky, reportáže, inspirace, návody, poznámky a poznatky z dílny i ze života.


dsc_0729
Načítám...

Sneak peek: Fabiola Peréz v Praze

{Sneak peek, report}

Mrkněte na první záběry z workshopů s Fabiolou Peréz a nasajte tu atmosféru. Koukněte, jaké krásy se tu vyráběly.

Pokud jste se dostali na kurz s Fabi, máte štěstí =)Pokud ne, ať už z jakýchkoli důvodů, tak zatlačte slzu. Já jsem se taky neúčastnila, ale měla jsem příležitost vklouznout na závěr kurzu. A tak vám tu přináším čerstvé fotky a rychlé dojmy, které jsem stihla za tu chvilku nabýt.Výrobky z obou kurzů jsou nádherné, uvnitř pláču, že jsem o to přišla.

Plačte se mnou! Je to nádhera.Na konci kurzu měli účastníci ukázat, jak se jim to líbilo.

Ruce byly nahoře!Pak přišlo balení, to je vždycky takové smutné, nikomu se domů nechce a někteří zmateně hledají své výrobky, které mají přímo před sebou 😀Přesto účastnice září při odchodu radostí, protože

mají své výrobky hotové.A Fabiola? To je srdečná bytost. Vešla jsem na konci kurzu prakticky nepozvána a ona mě hned objala s obrovským úsměvem na tváři.

Nejen kvůli technikám se oplatilo jít na kurz. Ale hlavně i kvůli Fabiole samotné. Učí prakticky beze slov, její ukázky jsou tak názorné, že vše pochopíte a její úsměv je tak vřelý, že s ní chcete strávit svůj den.

A tady úsměv od Fabioly Peréz a organizátorky Verči Sturdy.Na závěr velké díky Dance Klein, která byla na kurz a udělala mi taxíka do Brna, což byl skvělý důvod se přifařit a udělat tenhle „sneak peek“. Velké díky taky Verči Sturdy, která mě nevyrazila, když jsem se tam objevila jako větřelec paparazzi a ještě mi nabídla bábovky na cestu. A také Fabiole, která ze mě sejmula nervozitu svým laskavým přivítáním. 

Všechny, co jsem potkala na kurzu jsem moc ráda viděla =)

A milí čtenáří, doufám, že jste se příjemně pokochali!
Vaše Fruitensse

Fruitensse

O Fruitensse

Autorka webu, co má místo mozku fima kostku. Ujíždí si na polymerové hmotě, barevných vlasech a koťátkách.

  •  

Štítky