Blog

Místo, kde to žije! Novinky, reportáže, inspirace, návody, poznámky a poznatky z dílny i ze života.


Blend - Polymerové setkání v barvách
Načítám...

Polymerové setkání v barvách

{Report}

Pravidlo číslo jedna: Užijte si to!

Hlavním účelem polymerového setkání je užít si tvoření jako činnost samotnou. Zapomenout na starosti, odpočinout si, pobavit se, naučit se tvořit s radostí a relaxovat.

Každý z nás to potřebuje. Odpočívat, bezstarostně si užívat, ponořit se do nějaké činnosti. Ano, to je možná ono, proč jste začali tvořit? Cítíte to ještě?

My jsme si na setkání připomněli jaké to je, a to pomocí barev. Barvy jsou pastvou pro oči a mají na nás různé účinky. Různě spolu ladí a kontrastují, také mají svá pravidla, například v míchání. A rovněž historii a lze jim přisuzovat určitý význam. A my jsme se rozhodli jim v tomto setkání věnovat.

Barevně u Nemravky

Pátek 18.12., Praha

Bylo to nesmírně pohodové a barevné. Společně jsme se přišly kochat barvami, pomazlit se s nimi, přijmout ty odstíny, které nemusíme, užít si ty, které zbožňujeme a objevit ty, které neznáme.

A hlavně jsme přišly vypnout, někdo jen tak koukal a šoupal nohama, jiní blendovaly a prohlížely vzorníky a některým ruce svědily, tak tvořily jednoduché multibarevné výrobky. Barvy jsme probraly dopodrobna, už víme, které nás udrží hubené, jaký pigment se vyráběl z mrtvol, i to že kluci nenosí růžovou, ale lososovou.

A že na barvách záleží, ze žirafy vám klidně udělají salám. A nakonec, jsme spolu strávily příjemný čas a spokojeně se rozešly domů.Jaké barevné kombinace dělají radost vám?

A které naopak nemusíte. Máte k tomu nějaký zvláštní důvod?

Patříte také mezi ty, co propadli tyrkysové (mentolové)?Fruitensse

O Fruitensse

Autorka webu, co má místo mozku fima kostku. Ujíždí si na polymerové hmotě, barevných vlasech a koťátkách.

  •  

Štítky