Blog

Místo, kde to žije! Novinky, reportáže, inspirace, návody, poznámky a poznatky z dílny i ze života.


PK_otevreni_001_09042017
Načítám...

Report Otvíračka Polymerové klubovny

{Report, akce}

Otevřeli jsme Polymerovou klubovnu v Brně. Pro všechny kreativní lidi, kteří jsou do polymerové hmoty již zamilovaní i pro ty, co se s ní chtějí teprve seznámit.

Není to tak dávno, co jsem se pustila s moji kamarádkou taky od polymerů do jednoho většího projektu. S Danielou Klein jsme vymyslely, že založíme v Brně Polymerovou klubovnu. Místo, kde se budou konat polymerové akce a kurzy. Kam lidi budou chodit rádi tvořit, kde lektoři budou rádi učit. A v Brně proto, protože tam jsme obě (srdcem) doma a taky protože tam nic takového pořádného není. Dokonce se začíná říkat, že kurzovny jsou tam prokleté a dlouho nevydrží. Tak uvidíme =)

Zatím nám štěstí přálo. Už je to téměř měsíc od slavnostního otevření klubovny. Byl to krásný slunečný den, neděle 9. 4. 2017 jak malovaná. S Dankou jsme nachystaly stoly, občerstvení, připravily si demo ukázky a pozvaly na internetu koho mohly.

Bylo to super, přišli ženy, muž i chrt.

Bylo to super, přišli ženy, muž i chrt. Pilo se šampaňské i fernet. Danka ukazovala své šablonky, které jste si mohli koupit a rovnou přispět na klubovnu. Já ukazovala jak modelovat květinové náušnice. Měli jsme tam výstavku šperků, občerstvení masové i vege. Chrtíkovi se u nás taky líbilo.

Věřím, že vám by se tam líbilo také. Tak budete-li mít chuť sledujte stránky Polymerového klubu a přijďte na kurz či setkání.Celou reportáž z otvíračky včetně fotek zde: http://polymerovyklub.cz/reportaz-otevreni-polymerove-klubovny/

Fruitensse

O Fruitensse

Autorka webu, co má místo mozku fima kostku. Ujíždí si na polymerové hmotě, barevných vlasech a koťátkách.

  •