Blog

Místo, kde to žije! Novinky, reportáže, inspirace, návody, poznámky a poznatky z dílny i ze života.


adsc_0633
Načítám...

Report: Kurz kolečkování od Jany H.

{Report}

Na kurzu Kolečkování s Janou H. zjistíte, že zkolečkovat se dá ledasco a vypadá to výborně. Technika je založena na triku, který překvapí i zkušeného polymerového tvůrce. Sama jsem si to přišla vyzkoušet. Nahlédněte, jaké to bylo.

Dlouho jsem nebyla na žádném polymerovém kurzu. Ne z důvodu, že bych nechtěla, ale spíš, že jsem se potřebovala uskromnit. A tak jsem přátelské pozvání na kurz Kolečkování nemohla odmítnout a Janě Honnerové za to ještě jednou velké díky.

Také díky tomu se s vámi mohu podělit o to, jaké to bylo. Kolečkování je super! Návykové, jednoduché, mnohostranné! Poměrně rychle si osvojíte jak na to, a pak to jde jak po másle. V kombinaci s další Janinou technikou, falešnou mozaikou, vylézají skvostné kousky.Průběh kurzu byl neskutečná pohodička, žádná hoňka a ještě jsme viděly dvě dema. Jak vyrobit mušličky a ještě takovou trojúhelníkovou skládanku.

Jen si dejte pozor, ať si neodnesete i o kolečko navic!

Roli studenta jsem si zase jednou užila. Samozřejmě jsem dělala největší neplechu. Přišla jsem pozdě, donesla si totálně tvrdou hmotu a pak mrfňala, že mi tam něco praská. Nakonec jsem se odklonila od výsledku a tvrdila, že jsem chameleon.

Takže kurz kolečkování můžu doporučit, jen si dejte pozor, ať si neodnesete i“o kolečko navíc“.

Polymerové úpravy obličeje na fotografii nejsou trvalého charakteru! V případě podobného postižení, vyhledejte odbornou pomoc 😀

Můžete se obrátit i na mě! Vaše Fruit Chameleoun

Fruitensse

O Fruitensse

Autorka webu, co má místo mozku fima kostku. Ujíždí si na polymerové hmotě, barevných vlasech a koťátkách.

  •  

Štítky