Blog

Místo, kde to žije! Novinky, reportáže, inspirace, návody, poznámky a poznatky z dílny i ze života.


ADSC_0240-min
Načítám...

Než odletím…

{Z deníku Fruitensse, novinky}

Chystám se na měsíc odjet do Asie, tak bych vám tu ráda zanechala pár slov a obrázků a novinek, než se vydám za svými kořeny a dobrodružstvím.

Jen co začal nový rok, tak odjedu,vrátím se, a už ho bude skoro čtvrt za námi. Jde to rychle, ale nejsou to žádné prázdné dny, naopak. Vznikly nové akce a projekty, které mě v tomto období příjemně zaměstnaly a o ty se chci s vámi podělit.

Historický špejchar

Jak už jsem psala dříve, tak se v březnu koná Historický špejchar, kde se potkáme na polymerových mandalách. Víkendová polymerová akce se třemi českými a jednou zahraniční lektorkou.

Odkaz na událost na FB: https://www.facebook.com/events/202237856903235/

Polymerový klub a klubovna

Pak se tu rozjíždí další krásný projekt, který máme na svědomí já a Daniela Klein. Je to Polymerová klubovna, místo pro polymerové závisláky, které se co nevidět chystá v Brně. K tomu přidružený Polymerový klub, který zatím máme na FB. Poslední dobou jsem pracovala na drobných kresbách a našem novém logu.

Facebookové stránky klubu: https://www.facebook.com/Polymerov%C3%BD-klub-336642166701557/

Polymer week

A pak je tu tato velkolepá akce, asi největší polymerová událost v ČR za poslední dobu. Plno mezinárodních lektorů i lokálních, celodenní kurzy i kratší 3h dema a doprovodný program. Polymer week organizuje Lucy Štruncová a LC tým. Registrace probíhá 14. února, tak to nepropásněte.

Ode mě tam najdete celodenní kurz na nový projekt Polymerových sasanek a také workshop, na který můžete vzít i své ratolesti, protože si budeme vyrábět oblíbenou Vovec útočnou.

FB stránky akce: https://www.facebook.com/polymerweek/?fref=tsTak se tu mějte krásně,
pokud to půjde, tak napíši i nějaké zážitky z cest.

Vaše Fruit

Fruitensse

O Fruitensse

Autorka webu, co má místo mozku fima kostku. Ujíždí si na polymerové hmotě, barevných vlasech a koťátkách.

  •  

Štítky

  • Mirka

    Brzy se nám vrať <3

  • Marcela Texlová

    Užij si cestování! Těším se na zážitky. Jo a ty sasanky, ty jsou prostě boží.