Blog

Místo, kde to žije! Novinky, reportáže, inspirace, návody, poznámky a poznatky z dílny i ze života.


Mandaly-hejno-min
Načítám...

Polymerový návod Mandaly

{nakouknutí, návody}

Na stránkách byl nově vydán návod Polymerové mandaly. Níže se dočtete, co si s ním můžete vyrobit, co obsahuje a najdete zde i fotky, jak návod vypadá. Na konci najdete také info, kde návod zakoupit a jak jej obdržíte.

Co s návodem vyrobíte?

Podle návodu si můžete vyrobit polymerové mandaly.

Kruhové obrazce s pravidelným barevným vzorem. Můžete z nich vyrobit brož nebo je nosit jako přívěsek.

Výroba mandal je kreativní a meditativní proces. Nebojte se volit decentní i odvážné barevné kombinace. Existuje taky spoustu způsobů, jak mandalu sestavit, takže i s jedním odstínem si vyrobíte několik typů a žádná nebude stejná.Co v návodu najdete a jak vypadá?

S tutoriálem se naučíte vyrábět krásné barevné mandaly a vyzkoušíte si práci s Kato hmotou. Zjistíte jak snadno a rychle vyrobit spousty blendovaných canů, jak si udržet vzor pravidelný a jak vytvořit spoustu krásných variant.

Mandaly jsou úžasný relax vhodný pro začátečníky i pokročilé.

V tomto návodu najdete: vypouklé základy, zrychlený způsob na blendované cany, vytváření mandal, tipy pro tvorbu s Kato hmotou, zadní stranu pro vypouklé brože.

Návod zahrnuje podrobný popis doplněný fotografiemi a krátký videonávod. Obdržíte jej v českém jazyce (případně lze koupit i anglickou verzi). Návod je dostupný online na stránkách, kde je rozdělen přehledně v interaktivní osnově. Na stránkách je i videonávod, díky kterému můžete vidět i detaily práce.

Na konci návodu najdete odkaz na stažení návodu ve formátu pdf. Ten je přehledně stylizován a obsahuje všechny popisy a fotky. Dále je zde galerie fotek hotových mandal pro inspiraci a pak galerie mandal ostatních.

O své dojmy a výrobky se můžete na konci podělit do komentáře v diskuzi.Kde a jak návod zakoupit?

Mandaly-jednotky-ultramarine-min

Návod zakoupíte v e-shopu. Můžete platit převodem či kartou. Při platbě kartou obdržíte návod ihned. Odkaz na návod je zaslán na e-mail. Návod pro vás bude snadno dostupný z vašeho účtu po přihlášení společně s ostatními zakoupenými návody.

Pro přesměrování do e-shopu ihned,
klikněte na mandalu

Slide thumbnail

Polymerové mandaly

v oblíbených barvách

v oblíbených barvách

VYROBTE
SI SVOJI VLASTNÍ!

Mandaly

Frutoriál
Polymerové mandaly

ke koupi v e-shopu

přejdi do e-shopu

klikni na mandalu

This post is also available in: English

Fruitensse

O Fruitensse

Autorka webu, co má místo mozku fima kostku. Ujíždí si na polymerové hmotě, barevných vlasech a koťátkách.

  •